گذشته آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی

گذشته: آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی خبر بین الملل

گت بلاگز حوادث افشای راز قتل های سریالی 7 زن در گیلان

مرد میانسال که تحت عنوان یک مسافرکش و به شیوه قاتل سریالی زنان تهرانی -موسوم به خفاش شب در دهه هفتاد – زنان را سوار بر ماشین کرده وپس ازریختن طرح دوستی وجلب اع

افشای راز قتل های سریالی 7 زن در گیلان

مرد میانسال که تحت عنوان یک مسافرکش و به شیوه قاتل سریالی زنان تهرانی -موسوم به خفاش شب در دهه هفتاد – زنان را سوار بر ماشین کرده وپس ازریختن طرح دوستی وجلب اعتمادشان، نقشه قتل آنها را طراحی و اجرا کرده بود، ازسوی کارآگاهان پلیس گیلان شناسایی ودستگیرشد.

قتل های سریالی 7 زن در گیلان

مرد میانسال که تحت عنوان یک مسافرکش و به شیوه قاتل سریالی زنان تهرانی -موسوم به خفاش شب در دهه هفتاد – زنان را سوار بر ماشین کرده وپس ازریختن طرح دوستی وجلب اعتمادشان، نقشه قتل آنها را طراحی و اجرا کرده بود، ازسوی کارآگاهان پلیس گیلان شناسایی ودستگیرشد. این جنایتکارتاکنون اعتراف کرده بعد از خفه کردن هفت زن و دزدی طلاواموال باارزش آنها، اجساد قربانیان را در محل‌های خلوت رها کرده و در بعضی از جنایت‌ها، قربانیان را مثله کرده است.

17 اردیبهشت سال گذشته، زمانی که بخش‌هایی از جسد یک زن میانسال داخل رودخانه شهرستان «سیاهکل» پیداشد، هرگز تصور نمی‌شد که این زن میانسال یکی از قربانیان قاتل سریالی زنان باشد.

افشای راز قتل های سریالی 7 زن در گیلان

پس ازتحقیقات مقدماتی، بقایای جسد جهت شناسایی به پزشکی قانونی انتقال یافته و بعد از بررسی پرونده‌های زنان گمشده، مشخصات یکی از آنها با مشخصات قربانی تطبیق داده شد.تا اینکه سر انجام بعد ازانجام آزمایش دی ان ای، کارآگاهان جنایی استان گیلان موفق به شناسایی هویت زن میانسال شدند.تحقیقات خاص تخصصی جهت شناسایی و دستگیری عامل جنایت ادامه داشت تا اینکه جنایت‌های مشابه دیگری به پلیس اعلام شد. مدیر پلیس آگاهی استان گیلان دراین باره به خبرنگارحوادث «ایران» گفت: «آذر سال گذشته جسد دوزن دیگر در استان گیلان کشف شد. همچنین جسد زن میانسالی نیز در استان قزوین پیدا شد که بررسی‌های صورت گرفته نشان داد آخرین قربانی ساکن استان گیلان بوده ولی قاتل، جسد را آنجا رها کرده است.»سرهنگ فلاح کریمی ادامه داد: در این 4 پرونده، جسد دو نفر از قربانیان مثله شده است بود. باتوجه به نحوه قتل‌ها و گروه سنی زنان که حدود 45 تا 55 ساله بود، احتمال سریالی بودن قتل‌ها مطرح شد.

از آنجا که طلاهای قربانیان به دزدی رفته بود انگیزه قتل‌های سریالی دزدی طلا درنظرگرفته شد.پس ازتحقیقاتی که به وسیله تیم جنایی صورت گرفت پی بردیم، قاتل مرد جوانی حدود 30 تا 40 ساله، دارای پراید خاکستری و راننده مسافرکش در مسیر شهرستان رشت و امامزاده هاشم است که در محله «گل سرک» تردد دارد. باتوجه به اینکه دراین محله افراد بومی و غیر بومی زیادی حضور دارند، تمامی خانه‌ها یک به یک شناسایی شد. درنهایت عامل قتل‌ها روز 20 فروردین امسال شناسایی و با دستور بازپرس «رشید ذره کارگر» از شعبه 4 بازپرسی دستگیر شد.

مدیر پلیس آگاهی استان گیلان ادامه داد: متهم متولد سال 1356 است که سال‌ها قبل از همسر اولش جدا شده است و مدتی با زن دیگری ازدواج کرده و اعتیاد به مواد مخدر دارد. متهم سابقه دزدی ماشین و همسر دومش سابقه دزدی گوشی گوشی داشتند. همچنین این که حاصل دومین ازدواجش، فرزند چهار ساله‌ای هست. در تحقیقات مشخص شد که همسر متهم، با اوهمدست بوده، به این صورت که در بعضی از پرونده‌ها، زمانی که زنان میانسال سوار خودروی متهم می‌شدند، او نیز شوهرش راهمراهی می‌کرد تا جلب اعتماد کند.

سرهنگ فلاح کریمی گفت: باتوجه به اینکه احتمال جنایت‌های دیگری از سوی متهم دستگیر شده است می‌رفت، سوابق زنان گمشده طی چند سال گذشته بررسی شد. متهم میانسال مدعی بود که اگر تصویرهای افراد ناپدید شده است را نشانم دهید می‌توانم بگویم که آنها قربانیان من بوده‌اند یا خیر.بدین ترتیب این مرد با دیدن تصویرهای زنان ناپدید شده، به سه قتل دیگر نیز اعتراف کرد. او در اعتراف‌هایش گفت که سال 87 به‌عنوان مسافر، زن میانسالی را در شهر «خمام» سوار بر خودرواش کرده و به بهانه ازدواج، او را به خانه‌اش برده است.

مرد میانسال که تحت عنوان یک مسافرکش و به شیوه قاتل سریالی زنان تهرانی -موسوم به خفاش شب در دهه هفتاد – زنان را سوار بر ماشین کرده وپس ازریختن طرح دوستی وجلب اع

بعد این زن میانسال را به خاطر 11 النگویی که همراهش بود به قتل رسانده و جسدش را در منزل دفن کرده هست. همچنین او به دو قتل دیگر در فروردین و خرداد 88 نیز اعتراف کرد. بیانات متهم با مستندات موجود در اداره آگاهی مطابقت دارد و تعداد قتل‌های سریالی متهم با انگیزه دزدی طلاها تاکنون به 7 فقره رسیده هست. از آنجا که احتمال می‌رود قاتل سریالی در استان‌های همجوار مانند اردبیل، قزوین و… جنایات دیگری مرتکب شده است باشد، تحقیقات در این خصوص ادامه دارد. متهم تاکنون به بازسازی دو صحنه از جنایت‌هایش پرداخته که یکی از آنها مربوط به نخستین جنایت بوده است.

طبق تحقیقات صورت گرفته دیگر به وسیله خبرنگار جنایی «ایران»، مشخص شد که متهم زیاد اجساد را در جنگل های سراوان این استان رها کرده هست. همچنین او اگر در نخستین قرارش نمی توانست شماره تماسی از قربانیان بدست آورد، روزهای دیگر در کمین آنها نشسته و به محض دیدن قربانیان با آنها ارتباط بـــــرقرار می کرد. او نخستین جسد را در منزل پدری اش دفن کرد و شاهدان ماجرا مدعی بودند که آخرین بار قربانیان را سوار بر خودروی پرایدی دیده اند که زن و مردی سرنشینان آن بودند.

یک منبع آگاه همچنین اعلام کرد متهم این پرونده که سال ها قبل در بندرعباس آشپز بوده، در اعترافاتی هولناک مدعی شده است مثله کردن اجساد را با تــــــــوجه به تجربه سال ها کار آشپزی انجام داده هست. این قاتل مخوف علاوه بر مثله کردن اجساد، بقایای تعدادی از زنان را نیز سوزانده هست. قاتل سریالی گیلان به بهانه یافتن کار جهت زنان تنها با آنها رابطه دوستی برقرار کرده و بعد از یک ضیافت شام با قربانیان جنایت هایش را کلید می زد.

منبع: روزنامه ایران

افشای راز قتل های سریالی 7 زن در گیلان

واژه های کلیدی: جنایت | سریالی | شناسایی | میانسال | میانسالی | استان گیلان | قاتل سریالی | خبر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz