گذشته آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی

گذشته: آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هواداران لیست نفرات جدا شده است استقلال را مرور کنند/ تیام باید از ما رضایت‌نامه بگیرد و برود ، فتحی

سرپرست کلوب استقلال گفت: درخواست من از هوادارانمان این است که مروری روی لیست نفرات جداشده از تیم داشته باشند چون طبیعی است که با این همه تغییرات ناخواسته، تیم ت

هواداران لیست نفرات جدا شده است استقلال را مرور کنند/ تیام باید از ما رضایت‌نامه بگیرد و برود ، فتحی

فتحی: هواداران لیست نفرات جدا شده است استقلال را مرور کنند/ تیام باید از ما رضایت نامه بگیرد و برود

عبارات مهم : استقلال

سرپرست کلوب استقلال گفت: درخواست من از هوادارانمان این است که مروری روی لیست نفرات جداشده از تیم داشته باشند چون طبیعی است که با این همه تغییرات ناخواسته، تیم تازه جهت هماهنگی نیاز به وقت داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت کلوب استقلال، امیر حسین فتحی، سرپرست تازه کلوب استقلال در خصوص دیدار روز گذشته برابر پیکان گفت: باید به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید بگویم. استقلال در همه دقایق بازی تیم برتر زمین بود و شایستگی کسب 3 امتیاز را داشت. به خصوص در نیمه دوم که وقت های بیشتری داشتیم و می توانستیم به 3-2 گل هم برسیم که با بدشانسی به این طور نشد. توصیه قابل توجه این که تیم حریف موقعیتی هم روی دروازه ما نداشت و اینها در حالی اتفاق افتاد که تیم ما نسبت به فصل گذشته جوان شده است و در همین دیدار هم بازیکنانی در ترکیب استقلال به زمین رفتند که زیر 20 سال داشتند.

هواداران لیست نفرات جدا شده است استقلال را مرور کنند/ تیام باید از ما رضایت‌نامه بگیرد و برود ، فتحی

او افزود: من به این استقلال بسیار امیدوارم و دلم روشن هست. استقلال ترکیبی از بازیکنان جوان باانگیزه و باتجربه های کاربلد است که با درایت و اندیشه های کادر فنی می توانند عالی ترین روزها را رقم بزنند. استقلال همواره استقلال است و پرچمش بالاست. درست است که تیم نسبت به فصل گذشته دچار تغییرات قابل توجهی شده است ولی هم من و هم هواداران عزیز ایمان دارند که استقلال می تواند خالق عالی ترین روزها و عالی ترین نتیجه های باشد. ما باید به تیممان اطمینان و ایمان داشته باشیم.

سرپرست کلوب استقلال با اشاره به تغییرات صورت گرفته در این تیم اظهار داشت: درخواست من از هوادارانمان این است که مروری روی لیست نفرات جداشده از تیم داشته باشند، امید ابراهیمی و امید نورافکن تصمیم گرفتند به باشگاههای دیگری بروند، تیام هم می خواهد راهی کلوب دیگری شود که البته باید از ما رضایتنامه بگیرد، سرور چپاروف هم در جایی دیگر به فوتبالش ادامه می دهد، سید مجید حسینی هم دنبال جدایی هست، داریوش شجاعیان و محسن کریمی هم دچار مصدومیت شده است اند. طبیعی است که با این همه تغییرات ناخواسته، تیم تازه جهت هماهنگی نیاز به وقت داشته باشد. نقش و اهمیت هواداران عزیز استقلال هم به عنوان صاحبان و سرمایه های مهم باشگاه، در حال حاضر مهمتر از هر وقت دیگری هست. بدون تردید حمایت و انرژی مثبت هواداران می تواند عالی ترین اتفاق ممکن و بزرگترین کمک جهت تیم باشد. همه تلاش کادر مدیریتی کلوب فراهم آوردن مطلوب ترین شرایط جهت تیم هست. براساس لیست آقای شفر هم در حال مذاکره با چندینه بازیکن ایرانی و خارجی هستیم تا در نخستین وقت به تیم اضافه شوند.

سرپرست کلوب استقلال گفت: درخواست من از هوادارانمان این است که مروری روی لیست نفرات جداشده از تیم داشته باشند چون طبیعی است که با این همه تغییرات ناخواسته، تیم ت

فتحی در آخر گفت: اتحاد، همدلی و حمایت در کنار کار شبانه روزی و سخت م یتواند استقلال را به روزهایی برساند که همه ما می خواهیم، روزهایی که باعث غرور و خوش حالی هواداران عزیز گردد.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | هواداران | روز گذشته | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz