گذشته آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی

گذشته: آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از علت ازدواج نکردن تا گروه تحریریه سایت نگرفتن و حواشی اینترنت ، ناگفته‌های فریبا کوثری در روز تولدش

فریبا کوثری با حضور در برنامه «فرمول یک» از تجربیاتش در زندگی شخصی و دنیای حرفه‌ای بازیگری گفت.

از علت ازدواج نکردن تا گروه تحریریه سایت نگرفتن و حواشی اینترنت ، ناگفته‌های فریبا کوثری در روز تولدش

ناگفته های فریبا کوثری در روز تولدش/ از علت ازدواج نکردن تا گروه تحریریه سایت نگرفتن و حواشی فضای مجازی

عبارات مهم : زندگی

فریبا کوثری با حضور در برنامه «فرمول یک» از تجربیاتش در زندگی شخصی و دنیای حرفه ای بازیگری گفت.

به گزارش خبرآنلاین، برنامه «فرمول یک» روز گذشته میزبان فریبا کوثری بود. این بازیگر سینما و تلویزیون در ابتدای صحبت هایش در این برنامه گفت: «امروز ۵۰ سالم تمام می شود و قطعا از این سال ها راضی بوده ام. سن یک عدد است و آدم نمی داند یک سال از زندگی اش کم شد یا یک سال زیاد شد؛ ولی خدا را شکر می کنم تا این سن سالم هستم، خانواده و دوستان خوبی دارم و شاید همه چیز بر وفق مرادم نبوده باشد ولی زندگی خوبی داشته ام.»

از علت ازدواج نکردن تا گروه تحریریه سایت نگرفتن و حواشی اینترنت ، ناگفته‌های فریبا کوثری در روز تولدش

۴۰ تا ۵۰ سالگی سن ثبات و آرامش است

او افزود: «در ۲۰ تا ۳۰ سالگی انسان درگیر آرزوی بزرگ هایی جهت زندگی هست، فکر می کند همه دنیا دست اوست و می تواند آن را عوض کردن دهد. ۳۰ تا ۴۰ سالگی وقت پختگی است و قدم هایمان را باید جهت ساختن زندگی مان برداریم؛ ولی در ۴۰ تا ۵۰ سالگی در شرایط سنی قرار می گیریم که همه چیز زندگی باید منظم شده است باشد.»

ازدواج نکردنم دلایل مختلفی دارد که نمی گویم

فریبا کوثری با حضور در برنامه «فرمول یک» از تجربیاتش در زندگی شخصی و دنیای حرفه‌ای بازیگری گفت.

این بازیگر راجع به اوضاع تأهل خود گفت: «ازدواج نکرده ام. این عنوان علل مختلفی دارد ولی چون ممکن است بعد از برنامه در اینترنت حواشی پیش بیاید و من حوصله پاسخگویی ندارم، بگذارید از این پرسش بگذریم.»

کوثری راجع به حواشی اینترنت اظهار کرد: «متاسفانه ما به خودمان اجازه می دهیم دیگران را قضاوت کنیم؛ ولی اصلا در این جایگاه نیستیم. من هم سر و صدا و هیاهو را دور و برم دوست ندارم و فکر می کنم وقتم را باید جهت چیزهای مهم تری در زندگی بگذارم.»

در نخستین کارم با شهلا ریاحی همبازی بودم

او شایعه اختلاف با شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی در سریال «دلنوازان» را تکذیب و تصریح کرد: «وقتی بازیگران تازه می آیند، دلیلی ندارد با آنها برخوردی داشته باشیم. من هم یک روز جوان بودم و از جایی شروع کرده ام. در نخستین کارم هم با شهلا ریاحی همبازی بودم. هیچگاه کسی جای آدم را تنگ نمی کند، ما هم از جایی شروع کرده ایم و قرار نیست تا ابد بمانیم.»

از علت ازدواج نکردن تا گروه تحریریه سایت نگرفتن و حواشی اینترنت ، ناگفته‌های فریبا کوثری در روز تولدش

بازیگر «مختارنامه» راجع به تفاوت های جوان های دیروز و امروز گفت: «جوان های گذشته ارزش و حرمت بیشتری جهت افراد قائل بودند ولی حالا بعضی از جوان ها فکر می کنند، فقط خودشان مهم هستند. در حالی که رشته ما یک کار گروهی و درگیر بده و بستان است.»

در حوزه زنان دغدغه داشتم جهت همین سراغ اجرا رفتم

فریبا کوثری با حضور در برنامه «فرمول یک» از تجربیاتش در زندگی شخصی و دنیای حرفه‌ای بازیگری گفت.

کوثری راجع به تجربه مجری گری با برنامه «زنان قصه ما» توضیح داد: «دغدغه های من آسیب های اجتماعی در حوزه زنان است و جهت همین در این حوزه شغل اجرا را هم تجربه کرده ام. البته من خدمت شما و همه مجریان ارادت دارم و می دانم مجری باید حجمی از اطلاعات داشته باشد ولی چون این قصه راجع به زنان بود، احساس کردم من راحت تر می توانم با مهمانان ارتباط برقرار کنم.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا دستمزد خیلی خوبی جهت این کار گرفته، بیان کرد: «من اعتقاد دارم کار خوب جهت شما پول خوب می آورد. جهت اجرا پول زیادی نگرفتم و دوست داشتم جهت زنان برنامه اجرا کنم. زیاد زن هایی که ما با آنها در ارتباط بودیم، کسانی بودند که یا همسرانشان فوت کرده بودند یا از شوهرشان جدا شده است بودند. معضلات زنان امروز خیلی زیاد هست. البته حسنی که تمام این زن ها داشتند این بود که همگی به یک خودباوری جهت اداره زندگی ارزش رسیده بودند.

از علت ازدواج نکردن تا گروه تحریریه سایت نگرفتن و حواشی اینترنت ، ناگفته‌های فریبا کوثری در روز تولدش

گاهی فکر می کنم صفحه اجتماعی ام را ببندم

کوثری یادآور شد: «شاید از هر ۱۰ فعالیت اجتماعی، تصویر یکی از آنها را در اینترنت بگذاریم، فقط جهت اینکه بگوییم ما هم حواسمان است و در کنار مردم هستیم. گاهی فکر می کنم صفحه اجتماعی ام را ببندم، شاید ما استفاده از این فضا را یاد نگرفته ایم. ولی بعد می گویم آیا به خاطر یک اقلیت این کار را انجام بدهم.»

به گروه تحریریه سایت فکر نمی کنم

بازیگر «معصومیت از دست رفته» در پاسخ به اینکه آیا به اسکار فکر می کند، تصریح کرد: «تا به حال گروه تحریریه سایت هم نگرفته ام چه برسد به اسکار. کار سینمایی ندارم و به گروه تحریریه سایت فکر نمی کنم.»

کوثری ادامه داد: «دلم می خواهد مادرم هر لحظه در کنارم باشد. خانواده خوبی دارم و قداست خانواده برایم اهمیت زیادی دارد. ممکن است بعضی ها فکر کنند سنتی هستم ولی مهم نیست.»

کوثری در آخر و بعد از بریدن کیک تولدش، با بیان اینکه هر لحظه فکر می کنم ۳۰ ساله هستم و باید فعالیت و تلاش کنم، خطاب به مردم گفت: «از شما متشکرم که در اینترنت تبریک هایتان را می بینم. عذرخواهی می کنم که نمی توانم جواب تک تک شما را بدهم. دست همه تان را می بوسم و امیدوارم خوشبخت باشید.»

واژه های کلیدی: زندگی | بازیگر | برنامه | اینترنت | بازیگری | بازیگران | فریبا کوثری | صفحه اجتماعی | آسیب های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz