گذشته آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی

گذشته: آمریکا زیرنویس ایالات متحده شبکه تلویزیونی خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی باید دولتمردان ناکارآمد و ناامید را از دولت خارج کند / عبدالله ناصری

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: «آقایان وزرا که بعضی از آنان در دولت دوازدهم هم حضور دارند در جریان بودند و می‌دانستند اوضاع چیست؛ بنابراین می‌توانستند مسئولیت نپذ

روحانی باید دولتمردان ناکارآمد و ناامید را از دولت خارج کند / عبدالله ناصری

عبدالله ناصری: روحانی باید دولتمردان ناکارآمد و ناامید را از دولت خارج کند

عبارات مهم : انگیزه

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: «آقایان وزرا که بعضی از آنان در دولت دوازدهم هم حضور دارند در جریان بودند و می دانستند اوضاع چیست؛ بنابراین می توانستند مسئولیت نپذیرند. هر کسی ناکارآمد و ناامید است باید کنار گذاشته شود. این هم که آقای روحانی منتظر باشند این افراد ناکارآمد و ناامید خودشان کنار می روند فکر اشتباهی هست. ایشان باید خودشان عذر دولتمردان ناکارآمد و ناامید را بخواهند و از دولت خارج کنند.»

عبدالله ناصری، عضو بنیاد باران اعتقاد است مدیر جمهوری باید وزرایی را که ناامید و بی انگیزه هستند از کابینه خارج کند تا کسانی جای آنان را بگیرند که جهت مدیریت در این شرایط انگیزه و توانایی مورد نیاز را داشته باشند.

روحانی باید دولتمردان ناکارآمد و ناامید را از دولت خارج کند / عبدالله ناصری

ناصری در این باره به اعتمادآنلاین گفت: «شرایط کار از سال 92 به بعد به خاطر ساختار تغییریافته اقتصاد که احمدی نژاد تحویل روحانی داد بسیار سخت شد. آقای روحانی که دولت را تحویل گرفت تبعات مشکل آن را نیز در نظر داشت. کسانی هم که حاضر به همکاری با دولت آقای روحانی شدند از شرایط کار آگاه بودند و می دانستند چه چیزی تحویل می گیرند و چقدر کار سخت است.»

این فعال سیاسی اصلاح طلب اضافه کرد: «آقایان وزرا که بعضی از آنان در دولت دوازدهم هم حضور دارند در جریان بودند و می دانستند اوضاع چیست؛ بنابراین می توانستند مسئولیت نپذیرند.»

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: «آقایان وزرا که بعضی از آنان در دولت دوازدهم هم حضور دارند در جریان بودند و می‌دانستند اوضاع چیست؛ بنابراین می‌توانستند مسئولیت نپذ

ناصری با بیان اینکه «الان نگاه ها متوجه شخص مدیر جمهور است» گفت: «این مدیر جمهور است که وزرا را گزینش می کند. آقای روحانی بعد از 5 سال باید از عملکرد مردها که بعضی از آنها 5 سال است در دولت حضور دارند، ارزیابی داشته باشد و توانایی، چابکی، انگیزه و امیدواری آنان را بسنجد و بر اساس آن جهت همکاری با آنان تصمیم گیری کند.»

عضو بنیاد باران اظهار کرد: «عملاً دولت های اول دولت تجربی جهت هر مدیر جمهوری محسوب می شود؛ دولت دوم آقای خاتمی کارآمدتر از دولت اول اصلاحات بود، دولت دوم آقای هاشمی هم اینطور بود. دولت دوم آقای احمدی نژاد هم با اینکه دولت متفاوتی از همه دولت های قبل از انقلاب بود ولی متفاوت از دولت اولش بود؛ بنابراین 4 سال اول فصل خوبی است جهت اینکه مدیر جمهوری بتواند به این ازیابی برسد که وزیری که سال ها کنار او کار کرده توانایی، امید و انگیزه دارد یا خیر.»

ناصری خاطرنشان کرد: «درست است که امروز جامعه به ناامیدی رسیده است ولی باید حواسمان باشد دولتمردان که مسئولیت پذیرفتند این شرایط را می دانستند» تأکید کرد: «آقای روحانی باید توانایی و کارآمدی وزرا و اعضای هیات دولت ارزیابی کنند. هر کسی ناکارآمد و ناامید است باید کنار گذاشته شود. این هم که آقای روحانی منتظر باشند این افراد ناکارآمد و ناامید خودشان کنار می روند فکر اشتباهی هست. ایشان باید خودشان عذر دولتمردان ناکارآمد و ناامید را بخواهند و از دولت خارج کنند.»

روحانی باید دولتمردان ناکارآمد و ناامید را از دولت خارج کند / عبدالله ناصری

واژه های کلیدی: انگیزه | ناامید | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz